Jesteś tutaj:
  2. Opłaty

Opłaty

Miasto Grajewo ponosi pełne koszty opieki, nauczania i wychowania w zakresie podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Są one realizowane bezpłatnie w wymiarze pięciu godzin dziennie.

Czas przekraczający wymiar zajęć podstawy programowej wychowania przedszkolnego jest odpłatny. Każda kolejna rozpoczęta godzina wynosi 1,30zł. Miesięczna opłata za świadczenia ustalona jest jako iloczyn stawki godzinowej i opłaty za wyżywienie w wysokości 11 zł (stawka dzienna - śniadanie, obiad, podwieczorek).

Opłat należy dokonywać do piętnastego dnia każdego miesiąca. Prosimy o odbiór informacji od nauczycielek grup odnośnie  wysokości opłaty za dany miesiąc.

Opłatę należy wpłacać na nr konta: 76 1020 1332 0000 1702 1075 7724

Podstawowe dane do przelewu:

Odbiorca – Przedszkole Miejskie nr 6

Płatnik – Imię i nazwisko dziecka / PM6

Tytuł – Opłata za Przedszkole Miejskie nr 6 za miesiąc (bieżący miesiąc).

Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego odbywa się w godzinach 8:00 do 13:00.